International Fitness & Funweek

Älskar du att träna? Följ med på Europas ledande träningsvecka och upplev en semestervecka utöver det vanliga.

Fuerteventura
Avgångar och från-priser. Fler priser och Tillval finns på bokningssidan
STOCKHOLM

11-18/3 2019
Pris fr 12 998kr
14-21/3 2019
Pris fr 10 998kr
18-25/3 2019
Pris fr 10 998kr

GÖTEBORG

11-18/3 2019
Pris fr 12 998kr
18-25/3 2019
Pris fr 12 998kr
KÖPENHAMN

10-17/3 2019
Pris fr 12 998kr
11-18/3 2019
Pris fr 12 998kr
17-24/3 2019
Pris fr 12 998kr
18-25/3 2019
Pris fr 12 998kr
Preliminära flygtider från Apollo kommer upp här. Du kommer få reseinfo i din mail.
Stockholm/Arlanda » Fuerteventura
Stockholm 11/3-18/3
Utresa 08:30 5h 55min 13:25 Novair
Hemresa 14:25 5h 55min 21:20 Novair

Stockholm 14/3-21/3
Utresa 09:00 5h 55min 13:55 Novair
Hemresa 14:55 5h 55min 21:50 Novair

Stockholm 18/3-25/3
Utresa 08:30 5h 55min 13:25 Novair
Hemresa 14:25 5h 55min 21:20 Novair



Göteborg/Landvetter » Fuerteventura
Göteborg 11/3-18/3
Utresa 10:45 5h 20min 15:05 SAS
Hemresa 16:05 5h 20min 22:25 SAS

Göteborg 18/3-25/3
Utresa 10:45 5h 20min 15:05 SAS
Hemresa 16:05 5h 20min 22:25 SAS
Köpenhamn/Kastrup » Fuerteventura
Köpenhamn 10/3-17/3
Utresa 07:00 5h 10min 11:10 Direktflyg
Hemresa 12:10 5h 15min 18:25 Direktflyg

Köpenhamn 11/3-18/3
Utresa 09:10 5h 15min 13:25 Direktflyg
Hemresa 14:25 5h 05min 20:30 Direktflyg

Köpenhamn 17/3-24/3
Utresa 07:00 5h 10min 11:10 Direktflyg
Hemresa 12:10 5h 15min 18:25 Direktflyg

Köpenhamn 18/3-25/3
Utresa 09:10 5h 15min 13:25 Direktflyg
Hemresa 14:25 5h 05min 20:30 Direktflyg

Kommande

Fler än 200 kurser, träningsresor och event varje år! Kalendern uppdateras ständigt med nya kurser, utbildningar, event och resor. Hela kalendern »
Anmäl Din Email för att få uppdateringar och erbjudanden här »

Kontakt

AerobicWeekends Sweden
mail@aerobicweekends.com
Lövgård 12
S-63235 Eskilstuna
+46 16 148055
+46 70 3322446
Kontaktformulär »
Nyhetsbrev »